Medicinální pedikérské ošetření

Medicinální (suchá či přístrojová) pedikúra je odborný, moderní a komfortní způsob ošetření nohou. Pedikúra je prováděna profesionálním, certifikovaným podologickým přístrojem. Je detailní, šetrná, pečlivá a pečující. Ošetření je bezbolestné, velmi jemné a precizní. Dokáže vyřešit problematické odstranění silné zrohovatělé kůže na patách – popraskaná kůže, praskliny na ploskách – otlaky, šetrně odstraní kuří oka, je výborným pomocníkem při řešení zarůstajících nehtů. Za pomocí vysokootáčkového přístroje, jehož nástavci jsou rotační frézy mnoha druhů, dochází k odstranění zrohovatělé kůže fyziologicky přirozeným způsobem. Toto ošetření totiž nezasahuje do hlubších vrstev kůže, nenarušuje její strukturu a je tak minimalizováno riziko poranění a infekce. Speciální systém odsávání, čištění a dezinfekce, zaručuje maximální hygienu během celého ošetření. Tento způsob ošetření je proto obzvláště vhodný pro klienty – diabetiky, revmatiky, onkologicky nemocné, klienty s onemocněním žil dolních končetin, lupénkou, ortopedické pacienty, těhotné, sportovce, děti – kteří potřebují speciální šetrné ošetření pokožky chodidel v rámci prevence rizik vzniku infekce. Tato metoda je též vhodná pro klienty, kteří řeší jen estetickou stránku chodidel. Medicinální pedikúra je moderní, dnes již známá metoda ošetření nohou, je maximálně bezpečná, detailní, bezbolestná a efektivní.

Exkluzivní relaxační pedikúra Margaret Dabbs London

Královské pedikérské ošetření z exklusivní kolekce Margaret Dabbs je zaměřeno na hloubkový relaxační prožitek a uvolnění chodidel. Kolekce byla vytvořena za použití přírodních ingrediencí nejvyšší kvality, známé pro jejich hydratační, anti-ageing a zvláčňující vlastnosti a podporu samoléčebných procesů kůže. Základem je australský emu olej a svěží vůně citronové myrty. Produkty poskytují dlouhodobý účinek v péči o krásné a zdravé nohy.

Relaxační manikúra Margaret Dabbs s anti-ageing efektem

Královské manikérské ošetření Margaret Dabbs London z exklusivní kolekce Margaret Dabbs je zaměřeno na hluboký relaxační prožitek s anti-ageing efektem. Tyto luxusní produkty podporují zdravé, nádherně a mladě vypadající ruce. Obsažený emu olej a rostlinné extrakty muškátu a mandarinky podporují hydrataci, výživu pokožky a navodí pocit čistoty a krásy.

Ceník služeb salonu naleznete na tomto odkaze: Ceník služeb Studia Esprit »

Kategorie: Služby